Med Groupin johtoryhmä

Med Groupin johtoryhmään kuuluu toimitusjohtajan lisäksi kolme yhteisten toimintojen johtajaa sekä kaksi liiketoimintajohtajaa.

 

kaisa tarkkanen 1000x667px

Kaisa Tarkkanen 

Toimitusjohtaja

kaisa.tarkkanen@medgroup.fi

041  730 0763

Johtoryhmän nettisivukuvat 330x220px16

Sanna-Mari Ovaska

Talousjohtaja, talous ja hallinto

sanna-mari.ovaska@medgroup.fi

 

Johtoryhmän nettisivukuvat 330x220px Katarina Lindholm

Katariina Lindholm

Johtaja, Ihmiset ja yhteisö

katariina.lindholm@medgroup.fi

Johtoryhmän nettisivukuvat 330x220px Janne Aaltonen_2

Janne Aaltonen

Liiketoimintajohtaja, ONNI terveys

janne.aaltonen@onniterveys.fi

Johtoryhmän nettisivukuvat 330x220px Minna Toiviainen

Minna Toiviainen

Liiketoimintajohtaja, ONNI hoiva

minna.toiviainen@medgroup.fi

Erno Onatsu-1

Erno Onatsu

Tietohallintojohtaja

erno.onatsu@medgroup.fi