ONNI on hammaslääkäri lähelläsi

Voit varata ajan ONNI hampaalle netissä tai toimipisteiden ajanvarauksesta puhelinnumerosta 09 7597 7356.

Asiakaspalvelumme on avoinna arkisin 8-18 ja lauantaisin 8.30-13.30. Ole meihin yhteydessä puhelimitse myös silloin, kun asiasi on kiireellinen tai haluat peruuttaa tai muuttaa aikaasi.

Jos sinulla on hammashoitoon liittyviä kysymyksiä, voit myös lähettää meille viestin sähköisellä lomakkeella, niin olemme yhteydessä sinuun. 

  • ONNI hammas Bulevardi

    ONNI hammas Bulevardi

    Bulevardi 22, 2. krs, Helsinki

    09 123 4567
    bulevardi@onniterveys.fi
  • ONNI hammas Espoontori

    ONNI hammas Espoontori

    Asemakuja 2 C, 02770 Espoo

    09 805 8088
    espoontori@onniterveys.fi
  • ONNI hammas Helilä

    ONNI hammas Helilä

    Karjalantie 8, 48600 Kotka

    05 260 6400
    helila@onniterveys.fi
  • ONNI hammas Herttoniemi

    ONNI hammas Herttoniemi

    Hitsaajankatu 12, 00810 Helsinki

    09 759 4400
    herttoniemi@onniterveys.fi
  • ONNI hammas Iso Omena

    ONNI hammas Iso Omena

    Piispansilta 9 A, 02230 Espoo

    09 6150 0150
    isoomena@onniterveys.fi
  • ONNI hammas Jyväskylä

    ONNI hammas Jyväskylä

    Väinönkatu 30, 40100 Jyväskylä

    014 3333 400
    jyvaskyla@onniterveys.fi
  • ONNI Hammas Keilaniemi

    ONNI Hammas Keilaniemi

    Keilaranta 10, 02150 Espoo

    09 4129 649
    keilaniemi@onniterveys.fi
  • ONNI hammas Kotka

    ONNI hammas Kotka

    Kotkankatu 10 A, 48100 Kotka

    05 218 2222
    kotka@onniterveys.fi
  • ONNI hammas Kouvola

    ONNI hammas Kouvola

    Kauppalankatu 2 B, 45100 Kouvola

    05 371 1411
    kouvola@onniterveys.fi
  • ONNI hammas Lappeenranta

    ONNI hammas Lappeenranta

    Toikankatu 4, 53100 Lappeenranta

    05 625 5100
    lappeenranta@onniterveys.fi
  • ONNI hammas Malmi

    ONNI hammas Malmi

    Kauppakaarre 1, 4. krs, 00700 Helsinki

    09 345 2625
    malmi@onniterveys.fi
  • ONNI hammas Pieksämäki

    ONNI hammas Pieksämäki

    Keskuskatu 6-10 C, 76100 Pieksämäki

    015 388 6900
    pieksamaki@onniterveys.fi
  • ONNI hammas Plaza

    ONNI hammas Plaza

    Vilhonkatu 8, 24100 Salo (Plazan uuden puolen 3. krs)

    02 727 6550
    plaza@onniterveys.fi
  • ONNI hammas Porvoo

    ONNI hammas Porvoo

    Aleksanterinkatu 17 A 3, 06100 Porvoo

    019 524 8622
    porvoo@onniterveys.fi
  • ONNI hammas Puijo

    ONNI hammas Puijo

    Puijonkatu 31, 70100 Kuopio

    017 264 4600
    puijo@onniterveys.fi
  • ONNI hammas Riihimäki

    ONNI hammas Riihimäki

    Hämeenkatu 14, 11100 Riihimäki

    010 440 1400
    riihimaki@onniterveys.fi
  • ONNI hammas Torikatu

    ONNI hammas Torikatu

    Torikatu 2, 05800 Hyvinkää

    019 419 049
    torikatu@onniterveys.fi
  • ONNI hammas Turku

    ONNI hammas Turku

    Hämeenkatu 2 (3. Krs), 20500 Turku

    02 233 3778
    turku@onniterveys.fi
  • ONNI hammas Vantaanportti

    ONNI hammas Vantaanportti

    Pakkalankuja 7, 01510 Vantaa

    09 759 7730
    vantaanportti@onniterveys.fi
  • ONNI hammas Vuoksenniska

    ONNI hammas Vuoksenniska

    Vuoksenniskantie 83, 55800 Imatra

    05 473 4455
    vuoksenniska@onniterveys.fi
  • QMEDICAL ONNI hammas Kruna

    QMEDICAL ONNI hammas Kruna

    Mariankatu 12, III krs, 00170 Helsinki

    020 728 0460
    qmedical@onniterveys.fi
  • QMEDICAL ONNI hammas Pikku Huopalahti

    QMEDICAL ONNI hammas Pikku Huopalahti

    Puutarhurinkuja 2, III krs, 00300 Helsinki

    020 728 0460
    qmedical@onniterveys.fi

Hae tarpeisiisi sopiva rahoitus

kk

Hae-painiketta napsauttamalla siirryt rahoituksen haku -sivulle, jossa voit hakea juuri sinulle sopivan summan haluamallasi kuukausierällä käyttöösi.

  • Rahoitus 500 – 30 000€
  • 1 kk korotonta ja kulutonta maksuaikaa
  • Joustava takaisinmaksu
  • Edullinen korko OP Prime + 7,50%-yks.*
  • Laskutuspalkkio 5€/kk
  • Ei luoton perustamismaksua

* KSL:n mukaisesti laskettava todellinen vuosikorko esimerkiksi 2 500 euron luotolle 12 kuukauden luottoajalla on 11,58 %, kun nimelliskorko on 7,85 %. Luottohinta on 2 649,08 euroa. (Tilanne 04/2017). Rahoituksen myöntää OP Yrityspankki Oyj, Gebhardinaukio 1, 00510 Helsinki.

SULJE